Menú

Servei de comunicació i premsa

Mercè Grau Ferrer

Cap de Comunicació

93 814 00 00 (Ext. 2541)

673 51 28 39

mgrau@vilanova.cat

 

Núria Blanes Meléndez

93 814 00 00 (Ext. 2547)

686 79 18 33

nblanes@vilanova.cat

 

Blanca Cuatrecasas

93 814 00 00 (Ext.2546)

600 50 84 32 

bcuatrecasas@vilanova.cat

 

Annabel Ferrer Garcia

93 814 00 00 (Ext. 2545)

699 28 88 93

aferrer@vilanova.cat

 

Raül Maigí Cabistany

93814 00 00 (Ext.2545)

659 06 77 77

rmaigi@vilanova.cat

 

 

 

Montserrat Parrilla Rosés

93 814 00 00 (Ext.2548)

650 71 87 89

mparrilla@vilanova.cat

 

Eugènia Piera Puig

93 814 00 00 (Ext.2542)

669 88 49 72

epiera@vilanova.cat

 

Jordi Úbeda Rodenas

93814 00 00 (Ext.2539)

 689 25 07 14

jubeda@vilanova.cat

 

Servei de Comunicació i Premsa

Plaça de la Vila, 11 bxs

08800 Vilanova i la Geltrú

93 814 00 00 ext. 2540

comunicacio@vilanova.cat

T'ha sigut útil aquesta pàgina? Si No
Les teves valoracions ens serveixen per millorar
Moltes gràcies per la teva col·laboració
Utilitzem cookies per garantir-vos una millor experiència al web. Si continueu navegant, entendrem que n'accepteu el seu ús. Més informació D'acord