Menú

Atenció als mitjans

El Servei de Comunicació i Premsa

Imatges del dia

El Govern proposa la creació d'assemblees de barri com a nou model de participació ciutadana

Imatges del dia

Imatges del dia

El projecte MEDGAIMS s'inicia a Vilanova amb un seminari obert amb experts mundials en gamificació turística

Imatges del dia

La setmana a la vista

  • El Servei d'Informació i Atenció a la Dona de VNG ha atès més de 300 dones per violència el 2019

    El Servei d'Informació i Atenció a la Dona de VNG ha atès més de 300 dones per violència el 2019

  • El Festival del Xató omple el Mercat de Mar i exhaureix les 1.500 racions a la venda

    El Festival del Xató omple el Mercat de Mar i exhaureix les 1.500 racions a la venda

  • Èxit de la III CATCON que ha aplegat uns 200 aficionats a Vilanova i la Geltrú

    Èxit de la III CATCON que ha aplegat uns 200 aficionats a Vilanova i la Geltrú

  • La 8a Nit del Turisme i el Comerç premia 5 establiments de VNG

    La 8a Nit del Turisme i el Comerç premia 5 establiments de VNG

Roda de premsa per presentar la proposta de Pressupost Municipal 2020

Escolta aquí la roda de premsa de presentació de la proposta de pressupost per al 2020 que han fet l'alcaldessa Olga Arnau i les regidores Blanca Albà i Marta Jofra

Servei de comunicació i premsa
Plaça de la Vila, 11 bxs
08800 Vilanova i la Geltrú
93 814 00 00 ext. 2540
comunicacio@vilanova.cat

Olga Arnau
Alcaldessa
93 814 00 00 ext.2513
oarnau@vilanova.cat

Mercè Grau Ferrer
Cap del Servei de Premsa
93 814 00 00 ext. 2517
mgrau@vilanova.cat

Núria Blanes Meléndez
93 814 00 00 (ext. 2547)
nblanes@vilanova.cat

Annabel Ferrer Garcia
93 814 00 00 (Ext. 2545)
aferrer@vilanova.cat

Jordi Úbeda Rodenas
93 814 00 00 (Ext.2539)
jubeda@vilanova.cat

Blanca Cuatrecasas
93 814 00 00 (Ext.3213)
bcuatrecasas@vilanova.cat

Eugènia Piera Puig
93 814 00 00 (Ext.2542)
epiera@vilanova.cat

Montserrat Parrilla Rosés
93 814 00 00 (Ext.2548)
mparrilla@vilanova.cat

T'ha sigut útil aquesta pàgina? Si No
Les teves valoracions ens serveixen per millorar
Moltes gràcies per la teva col·laboració
Utilitzem cookies per garantir-vos una millor experiència al web. Si continueu navegant, entendrem que n'accepteu el seu ús. Més informació D'acord