Menú

Atenció als mitjans

El Servei de Comunicació i Premsa

Valoració de la Fira de Novembre 2019

Escolta aquí la valoració de la Fira que han fet l'alcaldessa Olga Arnau i el regidor de Promoció Econòmica i Projecció de Ciutat Jordi Medina

Imatges del dia

El taller Quin soroll fem? Quin aire respirem? enceta la #setmanamobilitatVNG

Imatges del dia

Imatges del dia

Imatges de la Fira de Novembre

Imatges del dia

 

Imatges de la Fira de Novembre

La Fira de Novembre 2019, les altres imatges

  • la Fira a la plaça de la Vila

    la Fira a la plaça de la Vila

  • Trobada de puntaires

    Trobada de puntaires

  • Trobada de vehicles clàssics

    Trobada de vehicles clàssics

  • DesTapa Vilanova

    DesTapa Vilanova

La setmana a la vista

  • El Saló del Carnaval de la Fira de Novembre

    El Saló del Carnaval de la Fira de Novembre

  • La Fira de Novembre mostra la vitalitat econòmica de VNG

    La Fira de Novembre mostra la vitalitat econòmica de VNG

  • Mareta Bufona estrenarà a l'Auditori Eduard Toldrà el seu segon disc

    Mareta Bufona estrenarà a l'Auditori Eduard Toldrà el seu segon disc

  • S'aproven les ordenances fiscals i les taxes per al 2020

    S'aproven les ordenances fiscals i les taxes per al 2020

Servei de comunicació i premsa
Plaça de la Vila, 11 bxs
08800 Vilanova i la Geltrú
93 814 00 00 ext. 2540
comunicacio@vilanova.cat

Olga Arnau
Alcaldessa
93 814 00 00 ext.2513
oarnau@vilanova.cat

Mercè Grau Ferrer
Cap del Servei de Premsa
93 814 00 00 ext. 2517
mgrau@vilanova.cat

Núria Blanes Meléndez
93 814 00 00 (ext. 2547)
nblanes@vilanova.cat

Annabel Ferrer Garcia
93 814 00 00 (Ext. 2545)
aferrer@vilanova.cat

Jordi Úbeda Rodenas
93 814 00 00 (Ext.2539)
jubeda@vilanova.cat

Blanca Cuatrecasas
93 814 00 00 (Ext.3213)
bcuatrecasas@vilanova.cat

Eugènia Piera Puig
93 814 00 00 (Ext.2542)
epiera@vilanova.cat

Montserrat Parrilla Rosés
93 814 00 00 (Ext.2548)
mparrilla@vilanova.cat

T'ha sigut útil aquesta pàgina? Si No
Les teves valoracions ens serveixen per millorar
Moltes gràcies per la teva col·laboració
Utilitzem cookies per garantir-vos una millor experiència al web. Si continueu navegant, entendrem que n'accepteu el seu ús. Més informació D'acord