Menú

Atenció als mitjans

Convocatòria de premsa

Visita als casals i campus d'estiu de Vilanova i la Geltrú

Dia: dimecres 1 de juliol de 2020

Hora i lloc: a les 10 h a l'escola Llebetx, i a les 11.30 h al camp de futbol dels Alumnes Obrers

Assistents: Adrià Guevara, regidor d'Infància i Joventut; Blanca Albà, regidora d'Esports

Observacions: es tracta de visitar dues modalitats diferents de casal d'estiu: el de lleure de l'escola Llebetx, que s'ha recuperat després d'uns anys, i el campus esportiu del Club Nou Futbol Base Vilanova.

 

Convocatòria de premsa
El Servei de Comunicació i Premsa

Mercè Grau Ferrer
Cap de Comunicació
93 814 00 00 ext. 2517
673 51 28 39
mgrau@vilanova.cat

Annabel Ferrer Garcia
93 814 00 00 (Ext. 2545)
aferrer@vilanova.cat

Núria Blanes Meléndez
93 814 00 00 (ext. 2547)
nblanes@vilanova.cat

Blanca Cuatrecasas
93 814 00 00 (Ext.3213)
bcuatrecasas@vilanova.cat

Eugènia Piera Puig
93 814 00 00 (Ext.2542)
epiera@vilanova.cat

Jordi Úbeda Rodenas
93 814 00 00 (Ext.2539)
jubeda@vilanova.cat

Montserrat Parrilla Rosés
93 814 00 00 (Ext.2548)
mparrilla@vilanova.cat

Servei de Comunicació i Premsa
Plaça de la Vila, 11 bxs
08800 Vilanova i la Geltrú
93 814 00 00 ext. 2540
comunicacio@vilanova.cat

T'ha sigut útil aquesta pàgina? Si No
Les teves valoracions ens serveixen per millorar
Moltes gràcies per la teva col·laboració
Utilitzem cookies per garantir-vos una millor experiència al web. Si continueu navegant, entendrem que n'accepteu el seu ús. Més informació D'acord