Menú

Atenció als mitjans

Contacta amb el servei de Comunicació i Premsa

Ens trobaràs a la Plaça de la Vila, 11, en el telèfon 93 814 00 00 ext. 2540 o en el correu electrònic comunicacio@vilanova.cat

Jordi Medina explica les obres del Museu Balaguer

El regidor de Patrimoni Cultural explica les obres de millora que es faran entre els anys 2020 i 2021, i que obligaran a tancar l'equipament de juny a desembre de 2021.

La setmana a la vista

  • El temporal Glòria obliga a tancar escoles i instal·lacions esportives i fa caure 40 arbres

    El temporal Glòria obliga a tancar escoles i instal·lacions esportives i fa caure 40 arbres

  • Més imatges de la borrasca Glòria

    Més imatges de la borrasca Glòria

  • Més imatges de la borrasca Glòria

    Més imatges de la borrasca Glòria

  • Més imatges de la borrasca Glòria

    Més imatges de la borrasca Glòria

El Servei de Comunicació i Premsa

Servei de comunicació i premsa
Plaça de la Vila, 11 bxs
08800 Vilanova i la Geltrú
93 814 00 00 ext. 2540
comunicacio@vilanova.cat

Olga Arnau
Alcaldessa
93 814 00 00 ext.2513
oarnau@vilanova.cat

Mercè Grau Ferrer
Cap del Servei de Premsa
93 814 00 00 ext. 2517
mgrau@vilanova.cat

Núria Blanes Meléndez
93 814 00 00 (ext. 2547)
nblanes@vilanova.cat

Annabel Ferrer Garcia
93 814 00 00 (Ext. 2545)
aferrer@vilanova.cat

Jordi Úbeda Rodenas
93 814 00 00 (Ext.2539)
jubeda@vilanova.cat

Blanca Cuatrecasas
93 814 00 00 (Ext.3213)
bcuatrecasas@vilanova.cat

Eugènia Piera Puig
93 814 00 00 (Ext.2542)
epiera@vilanova.cat

Montserrat Parrilla Rosés
93 814 00 00 (Ext.2548)
mparrilla@vilanova.cat

T'ha sigut útil aquesta pàgina? Si No
Les teves valoracions ens serveixen per millorar
Moltes gràcies per la teva col·laboració
Utilitzem cookies per garantir-vos una millor experiència al web. Si continueu navegant, entendrem que n'accepteu el seu ús. Més informació D'acord