Menú

Atenció als mitjans

Declaracions Ramon Ferré i Olga Arnau

Podeu escoltar aquí les declaracions de l'alcalde de Calafell, Ramon Ferré; i de l'alcaldessa de VNG i presidenta de la FCM, Olga Arnau

El Servei de Comunicació i Premsa

La setmana a la vista

  • El dia del voluntariat homenatja les persones que donen vida a les entitats

    El dia del voluntariat homenatja les persones que donen vida a les entitats

  • El Ple aprova regular l'administració electrònica i els plans municipals d'equitat i d'acció per a la inclusió social

    El Ple aprova regular l'administració electrònica i els plans municipals d'equitat i d'acció per a la inclusió social

  • El govern municipal portarà al ple un projecte de pressupost de 80 m€ per al 2020

    El govern municipal portarà al ple un projecte de pressupost de 80 m€ per al 2020

  • La Consellera de Cultura visita el Balaguer després de ser declarat Museu d'Interès Nacional

    La Consellera de Cultura visita el Balaguer després de ser declarat Museu d'Interès Nacional

Servei de comunicació i premsa
Plaça de la Vila, 11 bxs
08800 Vilanova i la Geltrú
93 814 00 00 ext. 2540
comunicacio@vilanova.cat

Olga Arnau
Alcaldessa
93 814 00 00 ext.2513
oarnau@vilanova.cat

Mercè Grau Ferrer
Cap del Servei de Premsa
93 814 00 00 ext. 2517
mgrau@vilanova.cat

Núria Blanes Meléndez
93 814 00 00 (ext. 2547)
nblanes@vilanova.cat

Annabel Ferrer Garcia
93 814 00 00 (Ext. 2545)
aferrer@vilanova.cat

Jordi Úbeda Rodenas
93 814 00 00 (Ext.2539)
jubeda@vilanova.cat

Blanca Cuatrecasas
93 814 00 00 (Ext.3213)
bcuatrecasas@vilanova.cat

Eugènia Piera Puig
93 814 00 00 (Ext.2542)
epiera@vilanova.cat

Montserrat Parrilla Rosés
93 814 00 00 (Ext.2548)
mparrilla@vilanova.cat

T'ha sigut útil aquesta pàgina? Si No
Les teves valoracions ens serveixen per millorar
Moltes gràcies per la teva col·laboració
Utilitzem cookies per garantir-vos una millor experiència al web. Si continueu navegant, entendrem que n'accepteu el seu ús. Més informació D'acord