Menú

Atenció als mitjans

Convocatòria de premsa

LECTURA DEL MANIFEST AMB MOTIU DEL DIA INTERNACIONAL CONTRA LA VIOLÈNCIA ENVERS LES DONES                                         

Dia: dilluns 25 de novembre de 2020

Hora: a les 12 h     

Lloc: plaça de la Vila, davant l'Ajuntament

Assistents: Olga Arnau, alcaldessa de VNG; Marta Guinda, regidora de Convivència i Equitat; s'ha convidat tota la corporació municipal

Observacions: l'acte comptarà amb un minut de silenci, els parlaments i la lectura del manifest a càrrec de Rosa Català, tècnica de Convivència i Equitat.

El manifest es podrà veure en directe a través de la pàgina de Facebook de l'Ajuntament: https://www.facebook.com/ajuntamentvng

 

Convocatòria de premsa
El Servei de Comunicació i Premsa

Mercè Grau Ferrer
Cap de Comunicació
93 814 00 00 (Ext. 2541)
673 51 28 39
mgrau@vilanova.cat

Núria Blanes Meléndez
93 814 00 00 (Ext. 2547)
686 791 833
nblanes@vilanova.cat

Blanca Cuatrecasas
93 814 00 00 (Ext.2546)
600 50 84 32
bcuatrecasas@vilanova.cat

Annabel Ferrer Garcia
93 814 00 00 (Ext. 2545)
699 28 88 93
aferrer@vilanova.cat

Montserrat Parrilla Rosés
93 814 00 00 (Ext.2548)
650 718 789
mparrilla@vilanova.cat

Eugènia Piera Puig
93 814 00 00 (Ext.2542)
669 884 972
epiera@vilanova.cat

Servei de Comunicació i Premsa
Plaça de la Vila, 11 bxs
08800 Vilanova i la Geltrú
93 814 00 00 ext. 2540
comunicacio@vilanova.cat

T'ha sigut útil aquesta pàgina? Si No
Les teves valoracions ens serveixen per millorar
Moltes gràcies per la teva col·laboració
Utilitzem cookies per garantir-vos una millor experiència al web. Si continueu navegant, entendrem que n'accepteu el seu ús. Més informació D'acord