Menú

Atenció als mitjans

El Servei de Comunicació i Premsa

Visita coberta Balaguer

El regidor de Patrimoni Cultural, Jordi Medina., i la gerent de l'Organisme Autònom de Patromini Víctor Balaguer, Maria Alias, han visitat amb l'arquitecta municipal la coberta de la Sala Foment del Museu Balaguer, que serà rehabilitada.

Escolta l'àudio de l'atenció a la premsa.

 

Visita d'obres al barri de mar

El regidor de Mobilitat, Projectes i Obres d'Espai Urbà, Antoni Palacios, ha visitat el barri mar amb els mitjans de comunicaicó per parlar de diverses millores per facilitar la mobilitat.

Escolta l'àudio de l'atenció a la premsa.

La setmana a la vista

  • Institut Manuel de Cabanyes, 50 anys del primer institut públic de VNG

    Institut Manuel de Cabanyes, 50 anys del primer institut públic de VNG

  • L'Agrupació de Balls Populars de Vilanova celebra el seu 40è aniversari

    L'Agrupació de Balls Populars de Vilanova celebra el seu 40è aniversari

  • Un mar de Tapes tanca amb èxit la seva onzena edició

    Un mar de Tapes tanca amb èxit la seva onzena edició

  • Vilanova ha acollit una nova edició del Motoclàssic

    Vilanova ha acollit una nova edició del Motoclàssic

Servei de comunicació i premsa
Plaça de la Vila, 11 bxs
08800 Vilanova i la Geltrú
93 814 00 00 ext. 2540
comunicacio@vilanova.cat

Olga Arnau
Alcaldessa
93 814 00 00 ext.2513
oarnau@vilanova.cat

Mercè Grau Ferrer
Cap del Servei de Premsa
93 814 00 00 ext. 2517
mgrau@vilanova.cat

Núria Blanes Meléndez
93 814 00 00 (ext. 2547)
nblanes@vilanova.cat

Annabel Ferrer Garcia
93 814 00 00 (Ext. 2545)
aferrer@vilanova.cat

Jordi Úbeda Rodenas
93 814 00 00 (Ext.2539)
jubeda@vilanova.cat

Blanca Cuatrecasas
93 814 00 00 (Ext.3213)
bcuatrecasas@vilanova.cat

Eugènia Piera Puig
93 814 00 00 (Ext.2542)
epiera@vilanova.cat

Montserrat Parrilla Rosés
93 814 00 00 (Ext.2548)
mparrilla@vilanova.cat

T'ha sigut útil aquesta pàgina? Si No
Les teves valoracions ens serveixen per millorar
Moltes gràcies per la teva col·laboració
Utilitzem cookies per garantir-vos una millor experiència al web. Si continueu navegant, entendrem que n'accepteu el seu ús. Més informació D'acord