Directori

Nom Adreça Contacte
Centre de Recursos i Informació Ambiental (CRIA) Agència local de l'energia
Carrer de Bonaire, 1
938169004
938140000 (Ext. 2020)
cria@vilanova.cat
Companyia d'Aigües de Vilanova i la Geltrú
Carrer del Col·legi, 38
938115858
companyia@aiguesvng.cat
EBASP Llevant. EBASP Ponent
Plaça d'Enric Cristòfol Ricart, 12
938140000 (Ext. 3473 - Llevant)
ssocials@vilanova.cat
938140000 (Ext. 3481 - Ponent)
EBASP Mar
Carrer del Marquesat de Marianao, 2
938140000 (Ext. 3420)
salut@vilanova.cat
ssocials@vilanova.cat
Gabinet d'Alcaldia i Protocol
Plaça de la Vila, 8
938140000 (Ext. 1020)
protocol@vilanova.cat
alcaldia@vilanova.cat
Mas Codina
Avinguda de Cubelles, 88
938100698 Mancomunitat
938100722 Consorci de Turisme
938100722 (Node Garraf)
Neàpolis. Espai de la tecnologia i les idees
Rambla de l'Exposició, 59-69
936571221
OME. Oficina Municipal d'Escolarització (oficines a l'IMET)
Carrer de la Unió, 81-87
938140440
info@imet.cat
Oficina Jove del Garraf
Rasa del Miquelet, 16
938937777
garraf@oficinajove.cat
Oficina Local d'Habitatge
Plaça de la Vila, 8
938169031
habitatge@vilanova.cat
938140000 (Ext. 2060)
Oficina Municipal d'Informació al Consumidor - OMIC
Carrer dels Escolapis, 1
938935555
omic@vilanova.cat
938140000 (Ext. 3190)
Oficina Municipal de Turisme
Passeig del Carme, s/n
938154517
turisme@vilanova.cat
Oficina Tècnica del Programa Agenda 21 Escolar
Carrer de Bonaire, 1
938158042
938101602
Oficina d'Atenció Ciutadana - OAC
Plaça de la Vila, 8
010 / 938143900
atencio@vilanova.cat
Oficina d'Atenció a l'Empresa
Carrer dels Escolapis, 1
93 814 00 00 ext. 1018
Oficina d'Esports
Plaça de la Vila, 12 03
938140000 (Ext. 3340)
esports@vilanova.cat
Oficina d'Estadística
Plaça de la Vila, 8
938140000 (Ext. 1260)
estadistica@vilanova.cat
Oficina d'Infància i Adolescència
Plaça de la Vila, 11
938140000 (Ext. 3237)
infancia@vilanova.cat
Oficina d'Intervenció
Plaça de la Vila, 11 02
938141741 (Ext. 1170)
intervencio@vilanova.cat
Oficina d'Urbanisme
Plaça de la Vila, 8
938140000 (Ext. 2195)
urbanismeiobres@vilanova.cat
Oficina de Compres i Serveis Generals
Carrer dels Escolapis, 6
938140000 (Ext. 1070)
compres@vilanova.cat
Oficina de Contractació d'Obres
Plaça de la Vila, 8
938140000 (Ext. 2080)
Oficina de Convivència
Plaça de la Vila, 12 (Casa Olivella)
938140000 (Ext. 3370)
convivencia@vilanova.cat
938169013
Oficina de Cooperació i Solidaritat
Plaça de la Vila, 8 1r
938140000 (Ext. 2040)
Oficina de Cultura
Plaça de la Vila, 12
938140000 (Ext. 3130)
cultura@vilanova.cat
Oficina de Disciplina Urbanística
Plaça de la Vila, 8
938140000 (Ext. 2130)
disciplina@vilanova.cat
Oficina de Gestió Tributària
Plaça de la Vila, 8
938140000 (Ext. 1100)
exaccions@vilanova.cat
Oficina de Llicències d'Activitats
Plaça de la Vila, 8 1r
938140000 (Ext. 2130)
activitats@vilanova.cat
Oficina de Llicències d'Obres
Plaça de la Vila, 8 1r
938140000 (Ext. 2130)
urbanismeiobres@vilanova.cat
Oficina de Medi Ambient
, 2n
938140000 (Ext. 2020)
mediamb@vilanova.cat
Oficina de Mediació Comunitària
Plaça de la Vila, 12 2n
938147613
938140000 (Ext. 3378)
mediacio@vilanova.cat
Oficina de Participació Ciutadana
Plaça de la Vila, 8 1r
938140000 (Ext. 2040)
participacio@vilanova.cat
Oficina de Patrimoni Municipal
Plaça de la Vila, 8
938140000 (ext. 2190)
urbanismeiobres@vilanova.cat
Oficina de Promoció Econòmica i Projecció Exterior
Plaça de la Vila, 11 Bxs.
938141818
938140000
promocio@vilanova.cat
Oficina de Recaptació
Plaça de la Vila, 8
938140000 (Ext. 1130)
recaptacio@vilanova.cat
Oficina de Recursos Humans (Personal)
Carrer de l'Havana, 18
938141601
personal@vilanova.cat
938140000 (Ext. 1190)
Oficina de Secretaria, Contractació i Responsabilitat Social Corporativa (RSC)
Plaça de la Vila, 8
938140000 (Ext. 1060)
secretaria@vilanova.cat
Oficina de Serveis Socials i Salut
Carrer del Marquesat de Marianao, 2 BX
938140000 (Ext. 3420)
salut@vilanova.cat
ssocials@vilanova.cat
Oficina de Serveis Viaris i Mobilitat
Plaça de la Vila, 8 3r
938140000 (Ext. 4090, 4100, 4110)
serveisviaris@vilanova.cat
Oficina de Tecnologies de la Informació i la Comunicació
Plaça de la Vila, 11 1r
938140000 (Ext. 1270)
sistemes@vilanova.cat
Oficina de Tresoreria
Plaça de la Vila, 11 2n
938140000 (Ext. 1160)
tresoreria@vilanova.cat
Oficina de l'Espai d'Equitat
Plaça de la Vila, 8
938169002
equitat@vilanova.cat
Oficina de la Gent Gran
Plaça de la Vila, 8 1r
938140000 (Ext. 2040)
gentgran@vilanova.cat
Oficina de la Policia Local
Carrer del Pare Garí, 72
092 / 938106666
policia@vilanova.cat
Oficina del Defensor de la Ciutadania
Plaça de l'Associació d'Alumnes Obrers, s/n
938147406
defensor@vilanova.cat
Oficina dels Mercats Municipals
Plaça de Soler i Carbonell, s/n
938930085
Punt d'Informació Turística LA BOTIGA
Carrer de Sant Sebastià, 11
938140000 Ext. 3218
turisme@vilanova.cat
© Ajuntament de Vilanova i la Geltrú
Plaça de la Vila, 8. 08800 Vilanova i la Geltrú Tel. 93 814 00 00