Mandat corporatiu 2011-2015

Mapa web

Índex alfabètic

Ets a: Inici > Seu electrònica > Organització municipal > Ple municipal > Els consistoris > Mandat corporatiu 2011-2015

Mandat corporatiu 2011-2015

Data eleccions: 22/5/2011
Ple constitució: 11/6/2011

Neus Lloveras i Massana (CIU)
Ariadna Llorens i Garcia (CIU)
Glòria Garcia i Prieto (CIU)
Francesc X. Sánchez Vera (CIU)
Gerard Martí Figueras i Albà (CIU)
Miquel Àngel Gargallo Serrano (CIU)
Maria Josep Riba Huguet (CIU)
Joan Giribet de Sebastian (CIU)
Jaume Munné i Munné. Substituït per Blanca Albà i Pujol (27/2/2012) (CIU)
Joan Ignasi Elena i García (PSC)
Encarna Grifell Martín. Substituïda per Miguel Ángel Iglesias Montouto (3/12/2012)
Juan Luís Ruiz i López (PSC)
Oriol Escalas Nolla (PSC)
Isabel Pla i González. Substituïda per Gerard Llobet i Sánchez (12/9/2011) (PSC)
Joan Martorell i Masó (PSC)
Clàudia Duran Mas. Substituïda per Gisela Vargas Reyes (6/5/2013) (PSC)
Xavier Carbonell i Cirauqui (PSC)
Santiago Rodríguez i Serra (PP)
Carmen María Rodríguez Martínez (PP)
Francisco Álvarez Marín. Substituït per Carlos Remacha López (13/4/2015) (PP) *
Quim Arrufat Ibáñez. Substituït per Raimon Ràfols Florenciano (4/2/2013) (CUP)
Marc Font i Rimbau (CUP)
Marta Rius Gallart (CUP)
Iolanda Sánchez i Alcaraz (ICV)
Manel Claver Roso (ICV)

*Del 7/3/2014 al 2/3/2015 Francisco Álvarez Marín és regidor no adscrit a cap grup municipal.

© Ajuntament de Vilanova i la Geltrú
Plaça de la Vila, 8. 08800 Vilanova i la Geltrú Tel. 93 814 00 00
Última actualització: 17/06/2015