Composició

Mapa web

Índex alfabètic

Ets a: Inici > Seu electrònica > Organització municipal > Ple municipal > Composició

Composició

Grup municipal CiU

Neus Lloveras Massana

Neus Lloveras Massana - Alcaldessa

Agenda

Més informació

nlloveras@vilanova.cat

Glòria Garcia Prieto

Glòria Garcia Prieto - 2a tinenta Alcaldia

Agenda

Més informació

ggarcia@vilanova.cat

Grup municipal PSC

Juan Luís Ruiz López

Juan Luís Ruiz López - 1r tinent Alcaldia

Agenda

Més informació

jlruiz@vilanova.cat

Teresa Llorens Carbonell

Teresa Llorens Carbonell - 3a tinenta Alcaldia

Agenda

Més informació

tllorens@vilanova.cat

Gerard Llobet Sánchez

Gerard Llobet Sánchez - 4t tinent Alcaldia

Agenda

Més informació

gllobet@vilanova.cat

Grup municipal CUP

Grup municipal ERC

Grup municipal Som VNG

Grup municipal PP

Grup municipal C's

Francisco Álvarez Marín

Francisco Álvarez Marín

falvarez@vilanova.cat

Regidora no adscrita

Regidora no adscrita

Regidor no adscrit

David Montes

David Montes Muñoz

dmontes@vilanova.cat

© Ajuntament de Vilanova i la Geltrú
Plaça de la Vila, 8. 08800 Vilanova i la Geltrú Tel. 93 814 00 00
Última actualització: 07/08/2017