Composició

Mapa web

Índex alfabètic

Ets a: Inici > Seu electrònica > Organització municipal > Ple municipal > Composició

Composició

Grup municipal CiU

Neus Lloveras Massana

Neus Lloveras Massana - Alcaldessa

Agenda

Més informació

nlloveras@vilanova.cat

Glòria Garcia Prieto

Glòria Garcia Prieto - 2a tinenta Alcaldia

Agenda

Més informació

ggarcia@vilanova.cat

Blanca Albà Pujol

Blanca Albà Pujol - 4a tinenta d'Alcaldia

Agenda

Més informació

balba@vilanova.cat

Grup municipal PSC

Grup municipal CUP

Grup municipal ERC

Olga Arnau Sanabra

Olga Arnau Sanabra - 1a tinenta d'Alcaldia

 Més informació

oarnau@vilanova.cat

Jordi Medina Alsina

Jordi Medina Alsina - Portaveu del govern

 Més informació

jmedinaa@vilanova.cat

Adelaida Moya Taulés

Adelaida Moya Taulés - 3a tinenta d'Alcaldia

Més informació

amoya@vilanova.cat

Francesc Xavier Serra Albet

Francesc Xavier Serra Albet

 Més informació

xserra@vilanova.cat

Grup municipal Som VNG

Grup municipal PP

Regidora no adscrita

Regidora no adscrita

Regidor no adscrit

David Montes

David Montes Muñoz

dmontes@vilanova.cat

Regidor no adscrit

Francisco Álvarez Marín

Francisco Álvarez Marín

falvarez@vilanova.cat

© Ajuntament de Vilanova i la Geltrú
Plaça de la Vila, 8. 08800 Vilanova i la Geltrú Tel. 93 814 00 00
Última actualització: 08/10/2018